Arturs Krūzkops

Arturs Krūzkops

 

Rīts. Atveru acis. Nospiežu modinātāju. Pieceļos. Pasmaidu. Apģērbju savu kailo ķermeni. Iedarbinu mašīnu. Benzīntanks – kafija. Radio SWH. Pulksten 8.00. Un es caur radio aparātu nāku ciemos pie Tevis.

Uz skatuves man ir bijušas daudzas sievas, skūpstītas daudzas mīļākās, mīlēts un ciests un tajā visā Tu – mans skatītāj :) esi raudzījies, vakaros nākot uz teātri. Bet nu brīvdienu rītos es nākšu pie Tevis, lai kur tu atrastos (gultā, dušā, mašīnā vai ceļā), un izdzīvosim tos kopā! Un, ja tev ar manu balsi būs pa maz, tad droši slēdz iekšā radio SWH live video, kas būs mana mazā skatuve.
Protams, bez maniem skatuves kolēģiem neklāsies viegli, bet ceru, ka mēs atradīsim kopīgu enerģijas vilni un kļūsim par labākajiem partneriem! :)

Ikdienā es – aktieris, tu – skatītājs, bet brīvdienu rītos mēs – kopā tuvāk kā jebkad 105,2 viļņos.

CV
Vārds: Arturs (ar īso „U”)
Uzvārds: Krūzkops
Iesauka: Ārčijs
Profesija: Dramatiskā teātra aktieris
Darba pieredze teātrī: No 2004. gada
Darba pieredz radio: Limbažu 1. vidusskolas radio DJ (radio pēc bohēmas sākšanās tika slēgts un tad pievērsos aktiera gaitām)
Intereses: māksla (šī vārda labākajā nozīmē), kino (pat mazliet kolekcionēju filmas), sports (galvenais, lai ir intriga) un, protams, mūzika (no melanholiskas balādes līdz ārprātīgam rokam)

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top